Uczyń, iż kobiety będą się o Ciebie zabijały!

Alluramin to feromony dla klientów. Ich sklep jest w duzi naturalny, dzięki czemu wolno je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin korzystnie wpływają na wzbudzanie pożądania seksualnego i atrakcyjność mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, jakie są naturalnie wydzielane jedynie przez tzw. samców alfa- ich podejmowanie dopomoże stworzyć atmosferę zaufania i zaangażowania, w której drugie osoby będą Obecni znacznie korzystne i spokojne. Oddziaływanie feromonów jest całkowicie oryginalne i lekkie, ze względu na to, że są to bezwonne substancje. Tworzą one nie tylko sposób do sukcesu na wizycie, czy imprezie, ale oraz w zakładzie- z łatwością uzyskasz pozycję lidera oraz przygotujesz aurę zaufania i oczekiwania.

Co pozwalasz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych kobiet w środowisku
pozostaniesz w kwestii dominatora i panowie
będziesz interesować pożądanie
nabierzesz większej swobody siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi ludźmi
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe wiadomości i otrzymasz przychylność innych ludzi

Użytkowanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w miejscach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony wpływają przez około 5 godzin z aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” przedstawia się z języka greckiego, a tak mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w tłumaczeniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi chodzącymi do grupy infochemicznej, które tak stoją w ludzkim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie oraz moczu. Ujawnia się jednak, że podstawy też nie posiadają małego zapachu, wyłącznie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają ważne funkcje w domowym byciu wszystkiego człowieka m.in. wyrażają dominację i umożliwiają na poznanie się spośród otoczenia, znacząco przychodzą na pewność siebie, a jeszcze – co dla grupie jest najistotniejsze – skutecznie przyciągają płeć przeciwną. Wpływanie feromonów tworzy się w czasie, gdy przyjdą do narządu nosowo-lemieszowego, otrzymującego się w jamie nosowej.
Jak postępują te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te cechy chemiczne stoją się atrybutem atrakcyjności, skutecznie przyciągają do nas płeć przeciwną oraz pomagają w kontaktach międzyludzkich poprzez przekazywanie korzystnych danej na własny temat otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a potem impulsy są już kierowane bezpośrednio do podwzgórza mózgu, w jakim dokonują się emocje oraz instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów przenosi się a w ludzkiej podświadomości.

alluramin

Alluramin24.com