Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych i dobrodziejstwo płynące z znacznych elementów wzmacniających, które uważają się w samym serum sprawiają, że tylko po pierwszej aplikacji że oraz poczuć różnicę. To wspaniała formuła, która gromadzi się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w prawdziwych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia budowę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To przecież wciąż niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 i powiązanych z nimi zalety. Ekstrakty z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży wprowadza do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin I, C i E efektywnie zabezpiecza włosy przed złym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co jest niezbyty dowód iż warto skorzystać z atutów tego klucza osobiście.

Vivese Senso Duo Oil

ProEngine Ultra

Revitalum Mind-Plus

Vivese Senso Duo-Shampoo