Styl wczoraj i dziś

Naprawdę dużo pań ma poważne kompleksy na punkcie swojej tuszy – często nie mają one żadnego odzwierciedlenia w świecie rzeczywistym, ale nie ma żadnego sensu ściemniać – nierzadko realia są takie, że faktycznie panie mają trochę kilogramów za dużo. Na całe szczęście istnieją bardzo fajne rozwiązania, które mogą spowodować, iż można prezentować się o wiele szczuplej. Ba, niekiedy całkiem szczupłe kobiety przez słabo dopasowane ubrania mogą wyglądać na o wiele cięższe aniżeli naprawdę. Ubiór to podstawa!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Sukienki-_Sukienki-wieczorowe-159.html

Bez cienia wątpliwości ubrania muszą być jednego koloru – naturalnie nikt nie zakłada, że odpadają różne odcienie takiego samego koloru, nie ma sensu przesadzać, w tej kwestii panuje wolność wyboru. Oprócz tego niech kolor naszego wdzianka podkreśla naszą karnację, to wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie oraz bluzka o kolorze beżowym? To beznadziejne połączenie, nie dość, iż prezentuje się niezbyt korzystnie nawet na szczupłej kobiecie, to jeszcze pogrubia.

A w przypadku szerokich ramion należałoby unikać poduszek, różnego rodzaju żabotów oraz falban. Jeżeli zaś w rachubę wchodzą wąskie biodra oraz rozbudowana klatka piersiowa, to należałoby założyć na siebie szeroką spódnicę, do tego top z dekoltem – w tak zwaną literę V. W bardzo wielu przypadkach kobiety chcą ukryć brzuszek, i nie tylko jeśli są w ciąży. W owym celu warto założyć spódnicę bez kieszeni, a także sporych rozmiarów bluzkę. Chociaż ostatnio panuje swoista moda na duże pośladki, to jednakże jeżeli jakaś z kobiet pragnie je ukryć, musi założyć spodnie poniżej talii, oczywiście mowa tutaj o spodniach z paskiem. No i na dodatek szpilki – nie są wygodne, ale przynajmniej powodują, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html kilka kilo mniej.