Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze odrzuć żale, niezadowolenia i nieszczęścia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest drinku z najskuteczniejszych i najczęściej wykonywanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma charakterystyczną symbolikę: czerń odpycha zło oraz niepowodzenia, biel wzmacnia dobro i zatrzymuje pozytywną energię.

Świeca wykonywana jest ręcznie z lekkiego wosku, posiada knot nasączony olejkami i ekstraktami z nadzwyczaj bogatych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do ceremoniału konieczna istnieje zarówno odpowiednia formuła, jaka stanowiła brana już w starożytności; to swoiste zaklęcie ochronne, jakie zajmuje chronić przed niekorzystną energią z zewnątrz, nieszczęściami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia nasza działanie wielowymiarowe. Nie jedynie strzeże przed zniszczeniem i oczyszcza, lecz też unieszkodliwia klątwy oraz uroki. Odgrywa poważną zasługę w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha i wyciszenia umysłu, co we nowym świecie jest niezmiernie ważne. Ale sam proces odprawiania rytuału wymaga tylko kilku przygotowań: dobrego ubezpieczenia świecy, wyłączenia wszystkich urządzeń, które mogłyby rozpraszać naszą uwagę, wewnętrznego odprężenia się (można poprzedzić go medytacją). Następnie trzeba tylko skoncentrować się na punkcie, który potrzebujemy spełnić dzięki rytuałowi oraz spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic

Kankusta-Duo

KneeActive Plus