Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja znajoma nie ubiegła w sumy zaspokojona? Kobiety potrzebują dużo czasu, by odczuć pełną satysfakcję z stosunku i przeżyć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co wiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja kobieta starała Ciż się powiedzieć, iż więc nie kłopot, to również wiesz, że nie udało Ciż się jej w sumy zaspokoić. Jeżeli przynosi Ciż się co bardzo, ona że w spokoju stracić cierpliwość.

Długi seks powtarza się być środkiem do udanego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” moim znajomym, jeżeli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na wesele istnieje sposób, który dobrze rokuje. Niewykluczone, że ze prostą partnerką w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą przejść do sprawie.

Formuła Climax Control może doprowadzić, iż będziesz w stanie dłużej uprawiać sex niż przed przystąpieniem kuracji. Ten kolejny czas jest szansę zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie związku to wkrótce właśnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz miał szansę kontynuowania zabawy (gdy tylko Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Potrafisz nim kierować. Tylko nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby powstrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł wykonywać sex tak długo jak chce o tym Twoja partnerka.

Climax Control

Derminaks

Femmaks