Z czego wynikają kłopoty ze wzwodem?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Według statystyk problem z erekcją pojawia się raz na pięć stosunków, więc można określić, że może się to wydarzyć co najmniej raz w karierze seksualnej każdego faceta. Dowiedziono, że podstawy braku wzwodu są bardzo zróżnicowane, inne w przypadku kochanków w wieku lat dwudziestu, a inne u sześćdziesięciolatka.
Wzwód następuje w chwili pobudzenia ośrodka erekcji, który zlokalizowany jest w rdzeniu kręgowym. Członek wypełnia się krwią, pojawia się erekcja. Kłopot ze wzwodem powstaje, kiedy wzwód nie następuje w ogóle albo nie utrzymuje się wystarczająco długo, by można było odbyć zwykły stosunek. Można mówić o realnym kłopocie ze wzwodem, gdy komplikacja występuje co najmniej w 75% prób i utrzymuje się to przez dłuższy czas. Przypadkowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z potencją. Poniżej prezentujemy najważniejsze powody problemów ze wzwodem.
1.Zdenerwowanie i zmęczenie. W sytuacji, kiedy spędzamy większość dnia w pracy i żyjemy tylko i wyłącznie pracą, pod koniec dnia możemy nie mieć siły oraz chęci na zbliżenia. Warto wtedy zadbać o niwelowanie momentów stresowych, odprężenie cialis w zelu oraz normalne podejście do obowiązków w pracy.
2.Brak drożności naczyń krwionośnych. Jeżeli w krwioobiegu organizmu zaczynają powstawać zaburzenia miażdżycowe, krew musi przedostawać się przez tętnice z większym trudem. Może to powodować zbyt mały napływ krwi do członka i brak lub niepełną erekcję.
3.Papierosy. Z badań wykonanych przez specjalistów jasno wynika, że palenie jednej paczki dziennie aż u 3/4 osób prowadzi do impotencji. Prócz problemów z potencją papierosy wpływają na mniejszą produkcję plemników, a także ich słabszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie potencja