Sposoby na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia i kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego penisa. Badania wykazują, że mężczyźni, którzy pokonują pieszo każdego dnia trzy kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej problemów ze wzwodem w porównaniu kamagra do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Tamowanie się tętnic jest jedną z istotnych przyczyn zaniku wzwodu. Żyły działają na najlepszym poziomie tylko wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby na starcie realizować wszystkich trudnych ćwiczeń członka, aby pomóc mu pozostawać we wzwodzie jak najdłużej. Niezmiernie łatwe ćwiczenie, jak przechadzka zamiast zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, żeby zainicjować dostrzegalną różnicę błyskawicznie i w wygodny sposób. Innymi słowy, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to naprawdę możesz mieć erekcję. Dzieje się tak dlatego, ponieważ zarówno ziewanie jak i erekcja są owocem istnienia nietrwałego, jednak bardzo aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Kiedy substancja ta zostanie już wytworzona w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust lub do penisa. Nigdy nie poczułeś małego drżenia tam na dole w trakcie ziewania? Jest to efekt tego, że tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Zacznij więc częściej ziewać oraz uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za lesera.

Śpij długo i dobrze

Po seksie twój penis jest z reguły wyczerpany. Musi wypocząć. Toteż niezwykle ważne jest, abyś zaznał tyle snu, ile tylko możesz. W czasie zdrowego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twoje ciało raportuje ci, iż twój członek jest potencja zdrowy i gotowy znowu do działania. Twój członek “ładuje się” podczas snu. A więc dla silnej i zdrowej erekcji, spokojny i długi sen jest niezwykle ważny.