Łatwe? To do działania, a raczej do sypialni!

Ochota na seks zależy w zasadzie od naszego nastawienia – jeśli mamy motywację do przeprowadzenia zbliżenia, zapewnia nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to ważne nie tylko dla dziewczyn!), cenieni przez partnerkę a sama działalność seksualna jest tożsama z naszymi upodobaniami, najprawdopodobniej nic nie będzie przeszkodą żeby czerpać z niej jak największą satysfakcję. Jednak instynkt seksualny, choć jest kwestią ducha, zależy jest też od dyspozycji ciała. cialis
Dlatego poza zadbaniem o właściwą oprawę zbliżenia, warto 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować zawczasu swoje ciało, aby sprostało wyzwaniom, które pragniemy przed nim postawić. Istotny jest sen, ruch, zdrowa dieta i ograniczenie używek (picie zbyt dużej ilości kawy albo piwa działa bardzo ujemnie na możliwości erekcji, nie ma też odpowiedniej liczby wypalanych papierosów – każda ilość obniża sprawność seksualną!).

Poza wypisanymi w artykule wskazówkami, każdy z nas jest w stanie wymienić kilka własnych, które sprawiają, że apetyt seksualny rośnie. Czy jest to nasz ukochany typ wypoczynku, masaż, kąpiel; kosztowanie pysznego i pomysłowego posiłku: miło i sielankowo albo dynamicznie i ekscytująco spędzony dzień, oczekiwanie na realizację fantazji erotycznej ustalonej uprzednio z partnerką… Mniejsza o to jaki mamy sposób na odprężenie się i bycie tu i teraz z partnerem/partnerką, istotne jest żeby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj kamagra w zelu