Kamagra zel zamienniki

Specyfik Viagra został opatentowany w roku 1996 przez koncern farmaceutyczny Pfizer. Firma ta ma wyłączność co do nazwy leku – z racji monopolu na produkt dyktuje również jego cenę, która w zestawieniu z zamiennikami jest co najmniej kilkukrotnie wyższa. Niemała cena ogranicza dostęp do preparatu osobom gorzej sytuowanym, dlatego właśnie na rynku obecne są inne leki, które w swoim składzie mają tę samą substancję czynną – nazywane są one preparatami generycznymi. Każde popularne forum erotyczne zawiera setki zapytań o alternatywne, tańsze odpowiedniki Viagry. Dzięki środkom generycznym możliwe jest zmniejszenie kosztów leczenia, co umożliwia poza tym chorym o niższym statusie majątkowym skorzystać z dobrodziejstw dzisiejszej farmacji.
Generyki Viagry zawierają to samo stężenie cytrynianu syldenafilu, co firmowy lek firmy Pfizer, dlatego ich działanie jest identyczne z oryginalną Viagrą. Do uznanych zamienników tego specyfiku należą Kamagra, Edegra, Maxigra, Zenegra, Penegra czy Silagra. Zamiennikiem Viagry z możliwością stosowania u pań jest Lovegra.
Poszczególne specyfiki będące zamiennikami różnią się od siebie kształtem tabletek, ich barwą oraz smakiem. Mechanizm działania pozostaje jednak ten sam. Mogące występować skutki niepożądane są jednakowe we wszystkich lekach, efektywność leczenia zaburzeń potencji za pomocą zamienników Viagry jest praktycznie taka sama, co potwierdzają badania kliniczne.
Oprócz leków generycznych Viagrę można zastąpić lekami zawierającymi tadalafilu – substancja ta jest pokrewna do syldenafilu i generuje podobne skutki, jednak w porównaniu z nim rezultaty osiągane są w czasie o połowie krótszym, a okres ich działania jest przedłużony. Cenionym lekiem zawierającym ten związek jest Tadalis.

tekst dostepny na stronie http://pewna-apteka.pl/apcalis-sx.php