Bicze wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi polegające na ściskaniu pewnych miejsc na stopach. U panów trzeba pobudzać receptory zamieszczone na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i ostrożnie uciskać pięty. Uciskanie trzeba zacząć od ledwo wyczuwalnych muśnięć i po chwili zwiększać moc ucisku. Każdą z pięt należy uciskać przez około pięciu minut.
Panie szybciej reagują na dotykanie miejsc rozmieszczonych wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od wyrostków kręgowych. Dotykanie tych miejsc jest świetnym pomysłem na rozpoczęcie gry wstępnej. Panie mogą się zrewanżować dotykaniem miejsca tuż nad włosami łonowymi swojego kochanka. Pobudzą w ten sposób penisa. Dzięki codziennym masażom pożycie seksualne tania viagramoże być o wiele lepsze.
Na uszach znajdują się receptory, które tak samo jak te zamieszczone na stopach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Uciskanie tych receptorów wzmacnia funkcjonowanie narządów płciowych. Takie masowanie może ciekawie wpłynąć na kłopoty z potencją.
Masaż uszu nie powinien trwać dłużej niż pięć minut. Jeżeli kochankowie chcą spróbować uciskania określonych receptorów, to trzeba udać się do lekarza lub specjalisty medycyny naturalnej – oni określą szczegółowo, które miejsca należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra w zelu