Stylizacja ślubna: śłub w plenerze !

Wesele w plenerze rządzi się co nieco odmiennymi zasadami w porównaniu do gali bardziej eleganckiej . Mniej dystyngowany charakter przenosi się poza tym na formę ubioru, dzięki temu ma się okazje pozwolić sobie na nieco luźniejszą stylizację.
Podstawą kompletu jest przepiękna sukienka z kwiecistym nadrukiem. Posiada ładny, półokrągły dekolt i rękawy ¾. Jej przemyślana długość sprawi, że nogi będą efektownie wyeksponowane, a przez wysokie, ecry sandały na koturnie będą wizualnie dłuższe. But zagwarantuje wygodę podczas chodzenia po zieleni czy nierównych powierzchniach.
W przypadku chłodu czy gdy będzie wieczór, stylizacja ślubna na galę w plenerze może być uzupełniona przez niedługą , skórkową kurtkę ze skracanymi rękawami.
weselna-do-600
Model świetnie łączy się z sukienką. Do ręki polecamy niedużą kopertówkę komponującą się odcieniem do odcieni sandałów. Posiada ładny, tęczowy łańcuszek przy zatrzasku, który idealnie komponuje się z kwiatowym nadrukiem na sukience. Zestaw na galę ślubną w plenerze nie może obejść się bez biżuteryjnych dodatków. Do stroju proponujemy fantazyjną bransoletkę ze złota, dodatkowo do tego kolczyki zdobione topazami. Strój idealnie ze sobą łączy się, stanowiąc perfekcyjne zestawienie.
tekst pobrany ze strony e-modnisia.com.pl/pol_m_Obuwie-Damskie-253.html